Životní prostředí

testimonials-259x194.png

Příběhy 

Objevte reálné příběhy v oblasti společenské odpovědnosti a jaký vliv na životní prostředí má využívání papíru.

 

 

 

 •  

  Švédský WWF udělil knize „A Wilder Life“, vytištěné na papíře Cocoon, 100% recyklovaném papíře distribuovaném společností Antalis, ocenění Panda kniha roku 2018: Společnost Antalis je kreativním partnerem projektu A Wilder Life již od jeho počátku. Tato úžasná přehlídka toho nejlepšího, co Matka příroda dokáže nabídnout, umožnila knize vyhrát ocenění pro nejlepší knihu roku Panda Book of the Year Award 2018. Toto zvláštní ocenění udělované švédským WWF (Světový fond na ochranu přírody), každoročně oceňuje nejlepší záběry přírody a vyzdvihuje osobnosti, které osobně významně přispěly k ochraně přírody.

  Více
 •  

  "Cocoon je velmi příjemný na dotek a nabízí dobrý poměr hodnoty za peníze. Díky těmto vlastnostem a s ohledem na pozitivní dopad na životní prostředí, jenž odpovídá naší CSR strategií, je řada papírů Cocoon ideální volbou pro naše služby"

  Ariane Ramboer, ředitelka firemní komunikace a CSR ve společnosti RATP.

  Více
 •  

  “Velmi si vážíme veškerých přírodních zdrojů včetně papíru. Kdekoli a kdykoli je to možné se rozhodujeme vynakládat prostředky moudře a promyšleně, raději méně nežli více a jsme pro recyklaci.”

  Luulea Lääne, Communication Director, Tallink Estonia

  Více