Publisher_ProfilePage_185x114.jpg

Jsem vydavatel

Víte, co znamená vést projekt od začátku až do úspěšného konce. Sdělení ovlivňuje nejen jeho srozumitelnost a dojem, který vytváří, ale důležitá je i volba toho správného papíru pro danou příležitost. Dobře vybraný papír vaši zprávu podtrhuje. Správný papír komunikuje s rozumem a emocemi.

Olin All you need is in

olin_push_145x111.jpg

Olin je kvalitní prémiový papír dostupný v mnoha odstínech, gramážích a povrchových úpravách.

 

Více

Kreativní papíry pro digitální tisk

Řada kreativních papírů pro digitální tisk

ProductPush_CreativeDigital_145x111.png

Kreativní papíry Antalis zahrnují pozoruhodnou škálu materiálů vhodných pro HP Indigo stroje a suchý toner.

 

Více

Grafické 
a POS lepenky

Naše nabídka lepenek

ProductPush_GraphicalBoards_145x111.png

Podívejte se na nabídku lepenek, které splní vaše požadavky na povrch, tloušťku, tuhost, bělost a tiskovou kvalitu pro všechny vaše grafické a POS aplikace.
 

Přejít do katalogu
  • Digital Digital

    Digitální tisk přináší revoluci do světa tisku. Z tohoto důvodu spustila společnost Antalis svou iniciativu d2b „Digital-to-Business“, která vám pomůže zajistit obchodní příležitosti a zlepšit vaši profitabilitu. Abyste mohli naplno využívat výhod, které digitální tisk přináší, vytváří Antalis síť digitálních tiskařů, komunikačních a reklamních agentur, vydavatelství, producentů papíru a digitálních tiskových zařízení, podnikových reprografických a komerčních kopírovacích center, aby tak poskytl prostor pro vzájemné sdílení odborných rad a zkušeností.

    Více

Knižní vazba

 
  news_book_binding_176x117.jpg  
 

Poutavá obálka knihy může přimět čtenáře k tomu, aby si ji koupili. Naše řada kreativních papírů, lepenek a dalších výrobků speciálně vyvinutých pro knižní vazby vám pomůže lépe si vybrat.

U učebnic, kuchařek a ročenek je důležitá dlouhá životnost, a proto se používá tvrdá vazba. V těchto případech je vazba vyrobena z tuhé lepenky kašírované vhodným materiálem na vnitřní a především vnější straně. Nabízíme vám produkty speciálně upravené pro tuto aplikaci, jako jsou Geltex, Guaflex a jiné materiály ve vynilu nebo kůži.

Měkká vazba je jednou z nejpopulárnějších metod výroby tištěných knih. Díky této metodě jsou stránky a obálka slepeny na hřbetu silnou vrstvou flexibilního lepidla. Ostatní tři strany knihy jsou pak upravitelné dle potřeby do ostrých a rovných hran. Příkladem měkké vazby jsou knihy nazývané "paperbacks", které plní police knihkupectví.

Pro tyto knihařské techniky jsou naše kreativní papíry a lepenky přizpůsobeny tak, aby přinášely velmi profesionální vzhled. Správným výběrem zajistíte, že bude vaše kniha v knihkupectvích dobře rozpoznatelná a odlišitelná.

Přejít do katalogu

přejít  do...