Industrial_Packaging-Buyer_IntroPage_185x114.jpg

Jsem nákupčí průmyslových obalů

Reagujeme na stále vyšší nároky na trhu s obaly! S pomocí nejmodernějšího softwaru CAD vyvíjejí naši obaloví technici individualizované obaly přesně pro váš produkt. Využijte naši nabídku komplexního poradenství. Analyzujeme obalové procesy a určujeme všechny existující možnosti úspory.

Obalový materiál

Pro průmysl, logistiku a obchod

ProductPush_Tapes_119x89.png

Vyberte si, který obalový materiál potřebujete, a my vám jej dodáme z našeho standardního sortimentu nebo vyrobíme na zakázku přesně podle vašich požadavků.

Balicí stroje

Perfektní kombinace

ProductPush_Machines_119x89.png


Efektivnější a ekonomičtější způsob balení vyžaduje kombinaci správného obalového materiálu a moderní balicí techniky.


 

Obalová řešení

Přizpůsobeno vašim nápadům

ProductPush_Solutions_119x89.png

Individuální obalová řešení vyvíjíme v in-house centrech obalového designu tak, aby vyhovovala všem vašim požadavkům.


 

Balicí služby

Více než jen obal

ProductPush_Services_-1.png

Využijte našich poradenských služeb, např. v oblasti ochrany proti korozi, optimalizace logistického procesu, laboratoří apod.


 

Packaging Design Center

 
  Packaging-design-center_156x93.jpg  
 

Od nápadu k výslednému produktu!

Naše vývojové oddělení navrhuje obalová řešení podle vašich individuálních požadavků za použití nejrůznějších materiálů.

Packaging Design Center je místo, kde naši technici vyvíjejí nová obalová řešení. S moderním softwarem 3D-CAD může vývojové centrum PDC zpracovat téměř každý váš požadavek. Rychlá konstrukce prototypu, předvýrobní modely a malé várky jsou jen některé z možností PDC. Můžeme se pochlubit extrémně krátkou dobou vývoje a tím i snížením výrobních nákladů.

Více

Testovací laboratoř

Otestovaná a vyzkoušená kvalita pro vás

Testovací laboratoř zaručuje trvale vysokou úroveň kvality díky analýze produktů jak pro jednotlivé zákazníky, tak i našich vlastních návrhů.

 

Více

Mezinárodní zákazníci

 
  International-Customers_156x93.png  
 

Antalis je jediným dodavatelem obalových výrobků, který je schopný splnit mezinárodní zákaznické potřeby. Díky svému vedoucímu postavení na trhu s obaly a zkušenostem v koordinaci klíčových zákazníků v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, elektroniky a spotřebního zboží může Antalis nabídnout globální obalová řešení a individuální logistické koncepty. Kontaktujte naše obchodní zástupce nebo zákaznická centra.

přejít  do...