Corporate-Communication_ProfilePage_185x114.jpg

Jsem manažer komunikace

Chcete svým zákazníkům představit image, která vaši firmu na trhu jasně odliší od konkurence?
Nabízíme vám inovační a kvalitní papír pro vaše tiskoviny a každodenní komunikaci, který respektuje ekologické normy. Naše technologie digitálního tisku navíc vytvářejí nové příležitosti k optimalizaci vašich věrnostních a marketingových kampaní, a proto jsme zahájili svou iniciativu d2b (Digital-to-Business). Abychom splnili vaše nová očekávání, v rámci d2b spolupracujeme s klíčovými hráči na trhu.
 

Conqueror 

Symbol prémiové kvality papíru

conqueror_push_119x89.jpg

Conqueror je světový zlatý standard obchodní komunikace.  Už více než 100 let používají Conqueror pro jeho spolehlivost a kvalitu firmy po celém světě, kterým záleží na jejich image.

Více

Cocoon 

Papír inspirovaný "zelenou" technologií

Cocoon_push_119x89.jpg

Inovativní řada extra bílého recyklovaného papíru s FSC® certifikací nabízející vynikající potiskovatelnost.


 

Olin 


All you need is in

Olin_cabine_119x89.png

Olin je kompletní řada prémiových nenatíraných papírů dostupná v mnoha odstínech, gramážích a povrchových úpravách.


 

Více

Coala 

Great solutions for great ideas

Logo_Coala_119x89.png

Náš expert v oblasti velkoformátového tisku. Zajišťuje vysokou kvalitu a konkurenceschopnost.
 

 

Více

Digital to Business

Digital-to-Business pro manažery komunikace

Logo_D2B_140x89.jpg


Chcete získat co nejlepší návratnost ze svých direct marketingových kampaní nebo zjistit, co může vašemu podnikání přinést cross-media marketingová kampaň? Stačí se připojit k Antalis d2b!

Více

Backseller / Paper Consultant

Nechte kreativní papír, ať předává vizuální identitu vaší firmy.

backseller_145x111.jpg

Volba správného materiálu hned na začátku projektu vám ušetří drahocenný čas a peníze. Našich 130 odborníků po celém světě vám doporučí nejlepší papír nebo materiál pro specifické procesy, poradí v oblasti životního prostředí a technických specifikací a pomůže vám držet krok s inovacemi.

Mají rozsáhlé znalosti našeho sortimentu a celého papírenského průmyslu a jsou zde, aby vás podpořili, kdykoli je budete potřebovat.

Nabízíme školení, která pomohou vám i vašemu týmu stát se odborníky ve světě papíru. Nabízíme školení nebo semináře v oblasti papíru či životního prostředí.

Více

Vyberte si zodpovědného partnera

ProductPush_Environment_166x106.png

Jako přední mezinárodní distributor komunikačních materiálů si je společnost Antalis vědoma své odpovědnosti vůči životnímu prostředí. Spolupráce s firmou Antalis znamená vybrat si obchodního partnera, který se zavazuje k neustálému zlepšování přístupu s cílem snížit dopad svých produktů a aktivit na životní prostředí, zvýšení sociální péče jeho zaměstnanců a podpoře odpovědného řízení ve způsobu obchodování.
 

Více

Nechte kreativní papíry, aby sdílely vizuální identitu vaší společnosti...

New_Creative-papers_603x78.png

Má vaše firma klasickou, moderní, výraznou nebo konvenční image? Ať už je jakákoliv, objevte největší škálu našich kreativních papírů a vyberte si ty, které jí nejvíce odpovídají.

přejít  do...