Commercial-Printer_ProfilePage_185x114.jpg

Komerční tiskárny

Máte ofsetový tiskový stroj a potřebujete produkt na výrobu specifické aplikace pro svého zákazníka? Koupili jste si novou digitální tiskárnu? Nebo potřebujete informace o tisku na konkrétní médium?
Na této stránce najdete nabídku produktů, technické rady, nástroje pro vyhledávání a mnoho dalších užitečných informací...právě pro váš byznys.

Olin 

All you need is in

olin_push_119x89.jpg

Olin je kompletní řada prémiových nenatíraných papírů dostupná v mnoha odstínech, gramážích a povrchových úpravách.

Více

Conqueror 

Symbol nejvyšší kvality papíru

conqueror_push_119x89.jpg

Světový zlatý standard pro externí firemní komunikaci. Více jak 100 let výroby Conqueroru garantuje kvalitu a vysoký standard této značky.

Více

Digigreen 

100% digitální,
100% ekologický

Digigreen_119x89px.png

Prémiový natíraný papír pro digitální aplikace. Digigreen zaručuje optimální výsledek u barevných i černobílých digitálních technologií s použitím tekutého nebo suchého toneru.

Image® Digicolor®

Prémiový nenatíraný papír

ProductPush_Image-Digicolor_119x89.png

Mimořádná hladkost a bělost papíru Image® DigiColor® zaručuje působivou kvalitu tisku všech vašich barevných dokumentů tištěných laserovou technologií.

Více
 • Digital to Business

  Chcete získat to nejlepší z vašeho digitálního tiskového stroje, rozšířit paletu papírů, na které tisknete, zaměřit se na nové trhy a nové tištěné aplikace? Stačí se připojit k Antalis d2b!

  Více

Obalové materiály pro tiskaře

 
  ProductPush_Tapes_119x89.png  
 

Antalis nabízí širokou škálu obalových materiálů všeho druhu. Potřebujete balicí papír, bublinkové fólie, balicí pěnu, pásky nebo krabice? Antalis není vaším partnerem jen při výběru papíru, ale i obalových materiálů. Just ask Antalis.

Produkty: bublinkové fólie, krabice z vlnité lepenky, krabice ze skládané lepenky, pásky.
 

Přejít do katalogu

Vzorky a vzorníky

Potřebujete otestovat, zda je konkrétní papír vhodný pro vámi vybrané techniky tisku a dokončování? Nebo se chcete podívat, jak může váš dokument na daném papíře vypadat a působit?

Selector_SAMPLE_166x106-1.jpg

Abychom vám pomohli ve výběru a porovnání různých materiálů, máme pro vás vždy aktuální vzorníky. V rozsáhlé škále produktů budete schopni na pohled i podle hmatu velmi rychle poznat vzorek, který vám nejvíce vyhovuje. Každoročně pro vás tyto vzorníky obnovujeme a doplňujeme o nové produktové řady.

Více

Technické  informace

Ať už hledáte papír nejvhodnější pro vaše dokumenty, nebo se jen chcete dozvědět více o našich produktech, jste tu správně.

ProductPush_InformationTechnique_166x106.png

Tým produktových specialistů je vždy připraven vám poradit, pomoci a řešit vaši aktuální potřebu. S naším týmem můžete konzultovat vše ohledně podmínek uskladnění materiálu, technické specifikace vámi zvoleného druhu papíru, technologie tisku, tiskové kvality, nejlépe hodící se barvy, zpracování, pořezů, dokončování atd.
 

Více

Životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v zájmu každého z nás. Všichni jsme zodpovědní za využívání světových přírodních zdrojů.

ProductPush_Environment_166x106.png

Seznamte se s naším závazkem týkajícím se udržitelnosti životního prostředí - certifikacemi, nákupní strategií atd. - stejně jako výběrem našich "zelených" produktů a služeb, které nabízíme. To vše vám pomůže s vývojem vašeho podnikání udržitelným způsobem. 

Více

Nechte kreativní papíry, aby vám pomohly odlišit se…

Kreativní papíry zanechají skutečně výraznou stopu.

New_Creative-papers_603x78.png

Poznejte rozdíl, nebojte se překročit limity! Vyberte si z naší velké kolekce kreativních papírů. Vaše zkušenosti a kvalita našich papírů vám pomohou zlepšit image vašich zákazníků.

Více
 • Naše řešení Visual Communication

  Ať už vaši klienti uvádějí na trh nový produkt, podporují nějakou událost, rozvíjejí  image své značky nebo potřebují vylepšit komunikaci prodeje, máme k dispozici materiály, které efektivně podpoří všechny tyto aktivity.

  Antalis nabízí širokou škálu podpůrných materiálů pro velkoplošný digitální tisk, od samolepicích fólií až po velkoformátové archy a role, včetně pěnového PVC, kalandrovaného PVC, akrylátových desek a textilií.
  Abychom uspokojili vaše požadavky pro různé typy aplikací, vyvinuli jsme vlastní řadu značky Coala.
  Neustále inovujeme a zavádíme na trh nové výrobky na předních veletrzích po celé Evropě, jako FESPA v Barceloně nebo FESPA v Londýně v roce 2013.

  Potřebujete řešení pro vaši vizuální komunikaci? Just ask Antalis.

   

  Přejít na Produktová řada Coala

přejít  do...