Background_Origami_1280x1024.jpg
Designer_ProfilePage_185x114.jpg

Jsem designér

Naše široká škála kreativních papírů nabízí materiál pro všechny vaše návrhářské potřeby. Náš zkušený tým vám poskytne technické poradenství i informace o ekologických certifikátech. Velmi rádi vás přivítáme v našem showroomu Le Papier, kde najdete široký výběr kreativních papírů a nápadů, které vám dodají inspiraci.
 

Curious Collection

 
  Arjowiggins Curious_Alchemy_Banners_CZ_509x174.jpg  
 

Curious Alchemy
Inovace v papírenském průmyslu pro rok 2018

 

Curious Alchemy, nejnovější inovativní řešení společnosti Arjowiggins Creative Papers, dostupné exkluzivně v síti Antalis, čerpá z estetiky kovových fasád podléhajících povětrnostním vlivům, a patinovaných povrchů nových interiérů a produktů. Každý list papíru ve stylu měď, stříbro, titan, zlato a platina je jedinečný. Má zrcadlový, ale ne blýskavý efekt, a tak vytváří kontrast textury a barvy v knihách, na vizitkách, pozvánkách, luxusních obalech a v celé řadě dalších kreativních využití.

 

 

Více informací

Olin 
All you need is in

olin_push_145x111.jpg

Olin je kompletní řada prémiových nenatíraných papírů dostupná v mnoha odstínech, gramážích a povrchových úpravách.

Více

Priplak 
Silný flexibilní 100% recyklovatelný PP

LogoPriplak_119x89.png

Ideální pro výrobu komunikačních a výstavních materiálů, obalů a papírnických výrobků. Má široké možnosti způsobu zpracování.

Přejít do katalogu

Designer Collection

Kreativní papíry v úžasném světě barev, textur a efektů…

Kreativní papíry zanechají skutečně výraznou stopu.

New_Creative-papers_603x78.png

Vaše kreativita v kombinaci s naší širokou nabídkou kreativních papírů umocní konečnou podobu vaší práce. Projděte si naše kreativní kolekce a nechte se inspirovat úžasnými efekty našich papírů!

Logo_D2B_140x89.jpg

Digital  to Business

Digital to Business pro designéry

Chcete získat přístup k novým nápadům a trendům a objevit, jak mohou inovativní média a nové digitální tiskové techniky obohatit vaši kreativitu? Stačí se připojit k Antalis d2b!

Více

Showroom Le Papier

Místo, které probouzí smysly. Místo pro všechny, kteří vytvářejí myšlenky a dávají jim život. Místo, které vás zve na cestu do světa papíru!

Showroom_papier_145x111.jpg

Skutečné showroomy věnované papíru jsou koncipovány tak, aby oživily mysl a představivost.

Získejte inspiraci z našich kreativních papírů, a to buď ze vzorků formátu A4 nebo různých papírových výtvorů z našich materiálů.

Neváhejte kontaktovat naše odborníky a diskutovat s nimi o svých představách a požadavcích týkajících se výběru papíru.

Showroom Le Papier je prodejna, v níž si můžete zakoupit papíry a obálky v malém množství i po celých baleních.
 
Showroom Le Papier organizuje pravidelné akce a odborná setkání.


Le Papier je vytvořen pro ty, kteří vytvářejí.
 

Více informací

Backseller 

Hledáte nové věci, technické rady, vzorky, tisková řešení ... Buďte v kontaktu s našimi konzultanty!

backseller_145x111.jpg

Volba správného materiálu hned na začátku projektu vám ušetří drahocenný čas a peníze. Našich 130 odborníků po celém světě vám doporučí nejlepší papír nebo materiál pro specifické procesy, poradí v oblasti životního prostředí a technických specifikací a pomůže vám držet krok s inovacemi.

Mají rozsáhlé znalosti našeho sortimentu a celého papírenského průmyslu a jsou zde, aby vás podpořilI, kdykoli je budete potřebovat.

Nabízíme školení, která pomohou vám i vašemu týmu stát se odborníky ve světě papíru. Nabízíme školení nebo semináře v oblasti papíru či životního prostředí.

 

Více informací

Objevte  jedinečný systém Antalis Cube

 
  cube-119x90.jpg  
 


 

 


Hrajte si s 38 obrázky, různě je uspořádávejte a vytvořte si tak svou osobní kartotéku. Inovativní způsob, jak uložit své vzorníky, brožury a další Antalis materiály. Tato flexibilní kartotéka, složená ze 7 krabic různých velikostí, si klade za cíl esteticky a kreativně doplnit vaše pracovní prostředí a dát vám možnost alespoň do určité míry vyjádřit konkrétním uspořádáním vlastní osobnost. Bude vaším zdrojem okamžité inspirace a zároveň ukázkou vlastní práce. Just ask Antalis!

Podívejte se, jak jednoduché je systém Antalis Cube sestavit. Klikněte
zde.

Více informací

přejít  do...