o nás

Offset_Content_259x194.jpg

Komerční  tiskárny

Chcete získat to nejlepší z vašeho digitálního tiskového stroje, a to prostřednictvím zvýšení míry využití, diverzifikace substrátů a prostřednictvím nových trhů a nových tiskových aplikací?

Stačí se připojit k síti d2b

Síť Antalis d2b spojuje dohromady marketingové manažery a komunikační manažery, majitele značek, vydavatele, zadavatele reklamy a společnosti, jako je třeba právě ta vaše. Po připojení k síti d2b budete moci sdílet své zkušenosti a objevovat nové digitální materiály, které vám umožní získávat nové obchodní příležitosti.
 

 

Sortiment digitálních materiálů společnosti Antalis zahrnuje tradiční a inovativní materiály, které se pro vás stanou opravdu nečekanou inspirací!


Společnost Antalis vytvořila sortiment materiálů, které jsou specificky určeny pro všechny digitální technologie: tekutý toner HP Indigo a toner od společností Kodak, Ricoh, Konica Minolta a také od dalších strategických výrobců digitálních zařízení. Budete skutečně překvapeni různorodostí těchto materiálů a kvalitou digitálního tisku.

 

banner_d2b_2.jpg


Iniciativa Antalis d2b vám pomůže dostat se k novým nápadům a novým trendům. Vyzkoušejte si kvalitu digitálního tisku a technické inovace, které tento digitální tisk umožňuje.

 •  Staňte se partnerem společnosti Antalis a snižte své náklady na tiskový papír v rámci všech svých potřeb souvisejících s ofsetovým a digitálním tiskem.
 •  Demonstrate the innovative applications made possible by digital printing.
 •  Předveďte své inovativní aplikace, které umožňuje digitální tisk.
 •  Připojte se k síti Antalis d2b, abyste se mohli podílet na sdílení informací a mohli získávat nové obchodní příležitosti.
 • Kvalita digitálního tisku

  Abyste mohli dosáhnout té nejvyšší kvality, kterou vaše  digitální tiskárna umožňuje, poskytuje vám produktová řada Antalis d2b skutečně široké spektrum materiálů adaptovaných na technologii vaší tiskárny (tekutý nebo suchý toner).

  Antalis také velmi úzce spolupracuje s výrobci papíru, proto můžete v zájmu optimalizace procesu tiskové úlohy postupovat podle Návodů k tisku.

  Společnost Antalis také velmi úzce spolupracuje s výrobci digitálních tiskových strojů, takže některé vytištěné vzorky ukazují, co vše může být dosaženo pomocí tonerů se speciálním efektem. Takto můžete demonstrovat dokonalou shodu mezi technickými vlastnostmi tisku a materiály Antalis.
   

 • Inovativní digitální aplikace

  Digitální tisk je mnohem víc než jen tisk malých nákladů. Je to svět nových technických možností a inovativních aplikací, ve kterém se můžete stát skutečným poskytovatelem tiskových služeb.

  Pomocí napojení na všechny členy ekosystému digitálního tisku vám společnost Antalis poskytuje příležitost dostat se ke konkrétním příkladům úspěšných cross-media direct marketingových kampaní, u nichž bylo v porovnání se standardní marketingovou kampaní dosaženo daleko vyšší návratnosti investic (+34 %*).

  Když s námi budete sdílet příklady tisku, můžete i vy získat přístup k novým nápadům, které vám zajistí jedinečnost a odlišení vaší nabídky od nabídek konkurence.

  *Zdroj: Infotrends
   

 • Různorodost produktové řady digitálních materiálů Antalis

  Produktová řada materiálů Antalis d2b zahrnuje široký výběr natíraných a nenatíraných papírů a kreativních papírů a různých speciálních položek. Každá z těchto čtyř kategorií výrobků zahrnuje také různé typy tříd, které digitálním tiskárnám umožňují získat přístup ke všem druhům materiálů.

  - Natírané papíry pro tiskárny HP Indigo a digitální tiskové stroje se suchým tonerem: Digigreen Gloss & Silk je prvotřídní digitální papír (100% ekologický, 100% digitální)

  - Nenatírané papíry pro tiskárny HP Indigo a digitální tiskové stroje se suchým tonerem: Image Indigo pro tiskárnu HP Indigo a Image Digicolor pro barevné laserové tiskárny mají speciální vlastnosti, které nabízejí pozoruhodnou bělost a hladkost.

  - Arjowiggins Creative Papers: Antalis je jediným prodejcem papíru, který nabízí kompletní sortimentovou řadu Arjowiggins Creative Papers pro digitální aplikace: tento sortiment zahrnuje velký výběr prémiových bílých papírů, textur a barev, které jsou plně kompatibilní s digitálními technologiemi.

  - Speciality: samolepky, grafické lepenky  a syntetické materiály jsou v digitální řadě Antalis také k dispozici. Kombinace jedinečnosti těchto materiálů s nejnovějšími schopnostmi digitálního tisku umožňuje vytváření vynikajících tištěných dokumentů jakéhokoli druhu.
   

 • Připojení k síti Antalis d2b

  Ve všech evropských zemích, ve kterých má společnost Antalis své pobočky a sklady, organizuje pravidelné zákaznické akce. Tyto události jsou skvělou příležitostí k setkání se subjekty působícími v oblasti digitálního tisku a sítí Antalis d2b (Digital-to-Business): komunikační a marketingové agentury, firemní a komunikační manažeři, výrobci strojů pro digitální tisk, výrobci papíru…                                                     
  Tyto akce vám umožní poznávat nové nápady na marketingové kampaně, sdílet odborné informace, dostávat nové informace o trendech na trhu a získávat nové kontakty.

Digigreen Gloss
and Silk

Prémiový natíraný papír pro digitální aplikace.

digigreen_push_145x111-1.jpg

Digigreen zaručuje optimální výsledek u barevných i černobílých digitálních technologií s použitím tekutého nebo suchého toneru.

Image DigiColor

Prémiový nenatíraný papír určený pro barevné laserové tiskárny.

Ream_Image_Digicolour_182x109.jpg

Mimořádná hladkost a bělost papíru Image DigiColor zaručuje působivou kvalitu tisku všech vašich barevných dokumentů tištěných laserovou technologií.

Kreativní papíry pro digitální tisk

Pro vaši digitální aplikaci.

conqueror_push2_145x111.jpg

V naší nabídce kreativních papírů naleznete i speciální řadu určenou pro tiskařské stroje HP Indigo a tiskárny využívající suchý toner.

Více informací

Coala 

Great solutions for great ideas

Logo_Coala_144x111.png

Náš expert v oblasti velkoformátového tisku. Zajišťuje vysokou kvalitu a konkurenceschopnost.