O nás

Logo_D2B_259x194.jpg

Strategie  d2b

Digitální techonologie přináší revoluci do světa tisku. V rámci iniciativy d2b se společnost Antalis zaměřuje na podporu svých zákazníků ve vztahu k mnohým výzvám tohoto neustále se měnícího trhu, chce jim pomoci v oblasti využívání možností rozvoje průmyslu a nových obchodních příležitostí.

Digitální tisk dnes představuje 15 % z celkových příjmů na polygrafickém trhu v Evropě (zdroj: Pira). Příslušné studie potvrzují, že tento podíl na trhu se bude v příštích letech neustále zvyšovat a do roku 2018 překoná hranici 30 %.

Jakým způsobem podporuje Antalis své zákazníky?
                                                                                                                                                                                                                                   
Abyste mohli naplno využívat výhod, které digitální tisk přináší, vytváří Antalis síť digitálních tiskařů, komunikačních a reklamních agentur, vydavatelství, výrobců papíru a digitálních tiskových zařízení, podnikových reprografických a komerčních kopírovacích center s cílem vytvořit prostor pro sdílení odborných rad a zkušeností.

 

Tři cíle d2b iniciativy

 

1 - POSKYTOVAT
materiály vhodné pro digitální tisk malých formátů i pro velkoplošný digitální tisk

img3

 Získejte správné materiály pro digitální tisk: naleznete zde tradiční natírané a nenatírané papíry, které jsou plně kompatibilní s vaší technologií digitálního tisku, stejně jako různé INOVATIVNÍ MATERIÁLY (syntetické materiály, magnetické papíry, samolepky...), které přinesou ZLEPŠENÍ v oblasti tištěných komunikačních prostředků. Stačí, když se podíváte do vzorníku Antalis d2b, který je v oblasti digitálních podkladů jakousi biblí každého tiskaře.

 

 

2 - SDÍLET
zkušenosti a osvědčené postupy mezi klíčovými hráči v oblasti  digitálního tisku

Sdílejte zkušenosti a osvědčené postupy: akce organizované v rámci programu Antalis d2b (pravidelné meetingy na různých místech v Evropě) slouží jako platforma pro setkávání reklamních společností, vydavatelů, tiskařských společností, výrobců digitálních zařízení... Tyto události jsou skvělou příležitostí, jak získat informace o nových materiálech (syntetické materiály, magnetické materiály...) a o nových technických možnostech (bílá tiskařská barva, dimenzionální tiskařská barva, texturované efekty...).

Váš d2b profil

 

3 - PROPAGOVAT
Komunikační agentury, designéři a majitelé značek hovoří o výhodách, které metoda digitálního tisku umožňuje

img3

Týmy skupiny Antalis, které se zabývají produkcí papíru a působí ve všech zemích Evropy, předvádějí výhody digitálního tisku prostřednictvím nových tiskových materiálů, technického pokroku a nových typů aplikací. Jde například o personalizaci, tisk na zakázku a cross-media marketingové kampaně. 

 • novinky 

  Zde najdou poslední novinky, nápady, trendy, tipy a nástroje pro co nejlepší digitální tisk všichni, od digitálních tiskáren po designéry, odborníky na marketing a kopírovací služby:

  Více informací
 • zpráva z průmyslu

  InfoSource nedávno zveřejnil zprávu k produkčnímu tisku (Production Printing Report), která poskytuje podrobnou analýzu černobílého a barevného tisku, analýzu archových tiskáren, kontinuálních produkčních tiskáren evropského digitálního tiskového trhu.

  Více informací
 • Zaměřeno na technologii

  Tato sekce se zaměřuje na nové digitální produkční tiskárny prezentované na veletrhu DRUPA 2012, jejich hlavní vlastnosti a otázky související s vhodnými papíry.

  Více informací
 • Zaměřeno na (digitální) materiály Antalis

  Objevte produkt měsíce: Digigreen.

 • váš profil d2b

  Chcete se připojit k síti Antalis d2b a získat nové obchodní příležitosti? Připojte se!

  Více informací