Strategické Iniciativy

 • Antalis Creative Power

  Jako prodejce papíru specializující se na různé obory chceme vám, projektantům, odborníkům na komunikaci a marketing, koncovým uživatelům a tiskařům, nabízet papírů široké spektrum kreativních papírů.

  Výběr kreativního papíru místo standardního natíraného či nenatíraného papíru zvýší relevantnost vlastní koncepce, posílí dopad sdělení a přidá dané aplikaci skutečnou přidanou hodnotu. A proto spouštíme projekt nazvaný Antalis Creative Power. V rámci této iniciativy spojujeme rozsáhlou nabídku výrobků a souvisejících služeb, abychom vám pomohli vybrat se správnou volbou kreativních papírů. Budete mít možnost ovlivnit, zaujmout, oslovit svou cílovou skupinu… Prostě přidat svým nápadům a koncepcím na váze.

 •  

  Creative_Power_89x57.pngpapíry

  Nabízíme vám přes 2000 různých produktů, které můžete použít ke svým účelům, včetně takových odvětvových referencí jako Conqueror, KeayKolour, Pop'set, Rives a multisensorické řady Curious Collection.

  Curious Collection je posledním příspěvkem, který byl nedávno rozšířen o Curious Matter s mimořádně hrubým povrchem, který je docílen použitím bramborového odpadu při výrobě. Curious Matter ztělesňuje snahu společnosti Antalis neúnavně modernizovat a nabízet špičkové substráty. Většina těchto kreativních papírů jsou certifikována i pro digitální tiskové stroje. Ohromné množství barev podle nejnovější módy, metalických a průsvitných materiálů, moderních textur a neobvyklých povrchových úprav vám pomáhá najít to nejlepší kreativní řešení pro jakýkoliv úkol v oblasti komunikací.

 •  

  Creative_Power_89x57.pngaplikace
   

  Kreativní papíry jsou ideálním podkladem pro sítotisk, klasickou ražbu, reliéfní ražbu, ocelotisk a ražbu do fólie, jakož i pro skládání, rýhování, laserové řezání a laminování, pomocí kterých lze vytvářet vizuálně ohromující aplikace. Působení a přidanou hodnotu těchto nádherných papírů ještě zvýší vznik mnoha inovativních technik, například parciálních a reliéfních laků, bílého inkoustu a bodových barev.

  Digitální tisk také nabízí možnost využití proměnlivých dat, čímž usnadňuje personalizovaný tisk pro ještě efektivnější cílení na koncové spotřebitele. Tyto substráty jsou absolutní nutností pro rozmanité sektory, od módy, pohostinství a velkých financí až po mnoho specializovaných služeb (právníci, architekti…). Proslulé luxusní značky, jako například Lancel, Pierre Hermé, Hôtel de Crillon, využívají naše kreativní papíry Antalis, které jim pomáhají udržet si náskok před konkurencí. I sektory, které nepoužívají kreativní papíry ke každodenní komunikaci, uznávají ohromný vliv, jenž tyto papíry mohou mít při různých speciálních akcích, důležité komunikaci se zákazníky nebo na vánočních přáních.

  Zobrazit aplikace
 •  

  Creative_Power_89x57.pngspecialisté
   

  Díky odborným radám specialistů společnosti Antalis se vám dostane potřebné podpory a budete seznámeni s rozsáhlou nabídkou kreativních papírů a rozličnými možnostmi jejich využití. Tito vysoce kvalifikovaní poradci pro oblast papírů vám představí nejnovější inovace a příklady vykonané práce a budou podporovat vaše kreativní projekty.

  Více
 •  

  Creative_Power_89x57.pngshowroom
   

  Centrum speciálních grafických papírů společnosti Antalis je součástí našich služeb s přidanou hodnotou; můžete si v něm prohlédnout a dotknout se široké škály kreativních papírů a odnést si vzorky, abyste vyzkoušeli, jak se budou hodit pro různé techniky tisku či kompletování. Náš showroom Le Papier je vám k dispozici pro organizaci menších akcí s vašimi vlastními zákazníky nebo vaším týmem.

  Více
 •  

  Creative_Power_89x57.pngvzorky
   

  Jak přejít od vzorků k tiskové úloze? Antalis navrhuje vzorky, vzorníky, zkušební balíčky a makety, abyste si mohli své nápady vyzkoušet a papír si přímo prohlédli a ohmatali ještě před konečným rozhodnutím.

  Více
 •  

  Creative_Power_89x57.pngakce
   

  Antalis pro vás pořádá vyhrazené dny, při kterých se s vámi podílí o novinky a nejnovější technické znalosti. Budete se na nich moci setkat se svými kolegy.

  V některých zemích Antalis působí jako partner významných veletrhů a akcí pro designéry (tj. Foire International d'Art Contemporain v Paříži), kde předvádí své nejnovější papíry a služby, které nabízí tvůrčí komunitě, a se společností Antalis je možné se setkat i na akci What Design Can Do v Amsterdamu. Antalis také posiluje své vazby s akademickým světem, například prostřednictvím soutěže kreativních papírů organizované ve spolupráci s prestižní školou grafického designu v Paříži, Ecole Estienne.