INFOCENTRUM

d2b

2012/03/10

Digitální tisk přináší revoluci do světa tisku!

Digitální tisk je novou odpovědí na vývoj komunikace a přináší přidanou hodnotu pro tištěné dokumenty:

• Digitální tiskárny jsou schopny potisknout širokou škálu médií (natírané a nenatírané papíry, syntetické materiály, samolepky, grafické lepenky), která výrazně rozšiřuje vaše kreativní možnosti a profitabilitu.
• Tištěné dokumenty hrají nezastupitelnou roli v multimediálních kampaních, které dosahují nejvyšší a nejlepší návratnosti ze všech druhů přímých personalizovaných marketingových kampaní.
• Digitální tisk je inovativní reakcí na potřeby v komunikaci, umožňuje tisk v malém množství, personalizaci a variabilitu tištěných dokumentů.

Z tohoto důvodu spustila společnost Antalis svou iniciativu d2b „Digital-to-Business“, která vám pomůže zajistit obchodní příležitosti a zlepšit vaši profitabilitu.

Abyste mohli naplno využívat výhod, které digitální tisk přináší, vytváří Antalis síť digitálních tiskařů, komunikačních a reklamních agentur, vydavatelství, producentů papíru a digitálních tiskových zařízení, podnikových reprografických a komerčních kopírovacích center, aby tak poskytl prostor pro vzájemné sdílení odborných rad a zkušeností.

Objevte rozmanitost řady digitálních produktů z nabídky Antalis: natírané, nenatírané, kreativní a speciální papíry, stejně jako papíry navržené speciálně pro technologii HP Indigo a suchého toneru.

Pro více informací kontaktujte naše zákaznická centra:

Print sektor – Čechy
tel. +420 233 113 255
email: print@antalis.cz

Print sektor – Morava
tel. +420 581 655 555
email: print@antalis.cz

Office sektor
tel. +420 233 113 266
email: office@antalis.cz

Visual Communication
tel. +420 233 113 222
email: viscom@antalis.cz