o nás

About_us_Careers_259x194.jpg

Kariéra 

Chceme vyhovět všem potřebám našich zákazníků. Abyste lépe porozuměli, co je naším každodenním hnacím motorem, objevte naše klíčové hodnoty.

Kvalitní tým našich zaměstnanců je zkušený, zodpovědný a je schopen reagovat na jakýkoliv problém.

Naši zákazníci nám mohou plně důvěřovat. Zákaznický servis je naší prioritou číslo jedna. Klíčem k úspěchu společnosti je práce jednotlivců i celého týmu.                
                                                                

 • Pracujte pro Antalis

  My, skupina ANTALIS, patříme mezi největší světové hráče na trhu distribuce materiálů pro podporu komunikace. Uspokojujeme požadavky zákazníků, kterými jsou tiskárny, reklamní a komunikační agentury, kancelářské velkoobchody, velké společnosti a státní správa. Máme vybudovanou silnou firemní kulturu založenou na principech rovných příležitostí a hodnot , ve které věříme, jsou pro nás nejdůležitější a jejich naplňování nám pomáhá vytvořit pozitivní, účinnou a úspěšnou organizaci.

  V souvislosti  se současnou situací na trhu s papírem jsme se rozhodli rozšířit řady našich zaměstnanců, pro něž  jsou hodnoty jako je otevřenost, čestnost, spolupráce, komunikace, uznání , flexibilita a orientace na zákazníka hlavními a základními hodnotami.

  V případě, že Vás spolupráce s naší společností  Antalis zaujala, pošlete svůj životopis na emailovou adresu: alena.skoumalova@antalis.cz.

  Více infomací
 • Naše  kultura

  Kultura společnosti Antalis je založena na hodnotách a principech chování, jimiž se při spolupráci s našimi zákazníky řídí jednotlivci i celý tým.
  Klíčové hodnoty, ve které věříme, jsou pro nás nejdůležitější a jejich naplňování nám pomáhá vytvořit pozitivní, účinnou a úspěšnou organizaci.

  Více infomací
 • Naše Sales Academy

  Tým odborníků pro perfektní servis našim zákazníkům.

  Více informací