O nás

About_Us_generique_159x119.jpg

Antalis  CZ

ANTALIS je dceřiná firma společnosti ANTALIS International. Tato původně ryze česká firma byla založena v roce 1991 pod jménem SMOZA spol. s r. o. V roce 1997 v ní převzala 65 % podíl společnost ANTALIS, která o sedm let později zvýšila svůj podíl na 100 % a název společnosti SMOZA spol. s r. o. byl změněn na ANTALIS s. r. o. 1. ledna 2009 došlo ke sloučení velkoobchodů papírem ANTALIS s.r.o. a Map Merchant Czech s.r.o. Od tohoto data na českém trhu vystupuje pouze firma ANTALIS s.r.o., která převzala veškeré náležitosti firmy Map Merchant Czech s.r.o., jež k datu fúze zanikla. Díky tomuto spojení vznikl nový leader na českém velkoobchodním trhu.

 

  • Světový hráč: ANTALIS patří mezi největší světové hráče na trhu distribuce materiálů pro podporu komunikace.
  • Široká nabídka sortimentu:  ANTALIS představuje širokou nabídku grafických a speciálních grafických papírů, kartonů, lepenky, bílých a barevných kancelářských papírů a rozsáhlého kancelářského sortimentu. Nabízí fólie pro řezanou grafiku a sítotisk, materiály pro velkoformátový tisk, desky a další potřeby pro signmaking.
  • Požadavky zákazníků: ANTALIS uspokojuje požadavky zákazníků, kterými jsou tiskárny, reklamní a komunikační agentury, kancelářské velkoobchody, velké společnosti a státní správa.
  • Spolehlivý partner: ANTALIS je spolehlivý partner, který svým zákazníkům poskytuje kvalitní a pravidelný servis. Vždy, když potřebujete mít po ruce správný materiál, když jej chcete rychle, jednoduše a včas doručit na správné místo, obraťte se na nás.
  • ANTALIS je členem Sdružení dodavatelů pro signmaking

    Cílem Sdružení dodavatelů pro signmaking je zvýšit kulturu podnikání mezi dodavateli na trhu výroby reklamy a také pozitivně ovlivnit i chování našich zákazníků. Snažíme se také popularizovat signmaking u širší veřejnosti. Dobré vzájemné vztahy mezi dodavateli pro signmaking, výrobci reklamy, reklamními agenturami a zadavateli reklamy chceme podpořit v rámci společenských aktivit, které umožní v pracovní i neformální atmosféře diskutovat o aktuálních problémech oboru a o dalším směřování.