O NÁS

  • KARIÉRA

    Deliver the future. Be Antalis.
    Seznamte se zblízka s našimi stěžejními hodnotami, lépe tak pochopíte kulturu společnosti Antalis i to, co je motorem naší každodenní služby zákazníkům. Jsme známí svým inovativním přístupem, odborností i rychlým reagováním, ovšem našim největším bohatstvím jsou dovednosti a kvalita našeho týmu - tím si získáváme důvěru našich zákazníků. Služba zákazníkům je naše nejvyšší priorita. Bez ohledu na to, kde v naší organizaci pracujete, prvotní je přínost váš jako jednotlivce a člena týmu.

    Hledáme kandidáty na pozici Skladník - Úžice

    Vaše pracovní náplň bude následující:

    - příjem a výdej zboží

    - nakládka zboží zákazníkům nebo na rozvozová auta

    - provádění veškerých manipulačních, kompletačních a kontrolních operací

    Požadovaný profil

    - Čistý trestní rejstřík

    - Platný průkaz VZV výhodou

    - Pracovní zkušenost na pozici skladník výhodou

    Nabízíme

    - Nadstandardní mzdové ohodnocení

    - Pestré zaměstnanecké výhody - týden dovolené navíc po roce, stravenky v hodnotě 100 Kč, zdravotní volno, příspěvek na penzijní připojištění a další

    V případě, že Vás spolupráce s naší společností  Antalis zaujala, pošlete svůj životopis na emailovou adresu: alena.skoumalova@antalis.cz

Proč_Antalis_248x32-1.jpg    Talent a Osobni rozvoj_248x32-5.jpg    Přidejte se k nám_248x32-3.jpg
Pracovni pozice_248x32-2.jpg    Naše hodnoty_248x32-4.jpg   Volne_pracovni_pozice_248x32-6.jpg