Naše služby

Range-and-Choice_ContentPage_259x194.jpg

Poradenství  a vzorky

Reagujte rychle a účinně, nabízejte řešení i pro obzvlášť komplikované požadavky, buďte inovativní, ještě více konkurenceschopní z hlediska nákladů, integrujte nové produkty, poskytujte vzorky… Společnost Antalis vytvořila paletu služeb, které vám pomohou rychleji a snáze vybrat takový produkt, který nejlépe vyhovuje specifickým potřebám vašich zákazníků.

 
 • Odborní poradci

  Týmy našich poradců v oblasti papírových materiálů plně rozumějí trendům na trhu a znají klíčové hráče polygrafického průmyslu. Mohou vám pomoci rozvíjet vaše podnikání tím, že vás představí koncovým uživatelům a agenturám…
  Poradí vám, poskytnou příklady realizací a doporučí konkrétní materiály pro tisk a média vizuální komunikace.

 • Katalog produktů

  Jak najít cestu mezi obrovskou škálou papírových produktů a materiálů? Máme pro vás připravené produktové katalogy, brožury, vzorky a vzorníky, které vás velice rychle a interaktivně provedou různým použitím barevností, gramáží, formátů a textur.

 • Vzorky 

  Antalis nabízí vzorkový servis. Na požádání jsem schopni dodat vzorky našeho standardního sortimentu ve formátu A4 i ve velkém formátu. V případě poptávky po vzorcích nestadardní kvality nabízíme zajištění vzorků přímo od našich dodavatelů. V žádosti prosím specifikujte požadavek na kvalitu (druh zboží), rozměry a množství. Následně vás budeme informovat o podmínkách (termín, cena), za kterých vám dodavatel vzorky poskytne.

 • Sample packs

  Získejte další zkušenosti a potvrďte si své know-how prostřednictvím vyzkoušení našich nových produktů v testovacích baleních.

 • Vzorníky 

  Abychom vám pomohli ve výběru a porovnání různých materiálů a papírových produktů, pravidelně vydáváme Antalis vzorníky. V rozsáhlé škále produktů budete schopni díky pohledu, hmatu a citu velmi rychle rozeznat vzorek, který vám nejvíce vyhovuje. Každoročně pro vás tyto vzorníky obnovujeme a doplňujeme o nové produktové řady.

 • Showroom Le Papier

  Centrum speciálních grafických papírů je specifický prostor určený pro vaši inspiraci, kreativní tvorbu a sdílení zkušeností. V našem showroomu najdete nejrůznější materiály vhodné pro realizaci vašich nápadů.

 • Web: Antalis.cz

  Jednodušší, rychlejší a bohatší - naše webové stránky byly navrženy tak, aby vám pomohly učinit to nejlepší rozhodnutí.