Naše služby

Counseling-Expertise_ContentPage_259x194.jpg

Odborné  poradenství pro Print & Visual Communication

Pomáháme vám dosáhnout vyšší efektivity.

Produkty a tržní prostředí budou předmětem neustálého vývoje, a to nezávisle na tom, ve kterém sektoru podnikání pracujete. Všichni musíme tyto změny sledovat, a dokonce je i předvídat, abychom dosahovali co nejlepších výsledků. V rámci konkurenčního tržního prostředí je opravdu velmi důležité nabízet bezchybný servis. Školení, odborné poradenství… Společnost Antalis s vámi spolupracuje, aby vám pomohla dosáhnout co nejvyšší úrovně služeb, které poskytujete svým zákazníkům.

  • Paper school

    Chcete se vzdělávat v oblasti novinek na trhu s papírem? Připravili jsem pro vás unikátní koncept školení a tréninků, které se zaměřují na konsolidaci schopností vašich týmů z hlediska znalostí papíru, materiálů pro výrobu reklamy a souvisejících služeb.

  • Technické poradenství

    Pokud nejste dostatečně obeznámeni s některými produkty či technologiemi nebo chcete získat další informace, naši odborníci vás mohou přímo navštívit a konzultovat veškeré oblasti při osobním setkání. Jejich rady vám umožní ušetřit čas tím, že naleznete to nejlepší řešení a budete schopni poskytnout nejvyšší kvalitu.

  • Poradenství d2b

    Digitální tisk představuje revoluci ve světě tisku. Naši proškolení obchodní zástupci jsou připraveni zákazníkům doporučit nejvhodnější řešení a vybrat materiály pro konkrétní tiskovou zakázku.