naše služby

Delivery-and-Shipping_ContentPage_259x194.jpg

Logistika  s přidanou hodnotou

Pomáháme vám, abyste ve svém podnikání stáli vždy o krok napřed.

Dodávky v tom samém nebo následujícím pracovním dni se stávají běžným standardem. Pokud potřebujete své zboží co nejdříve, můžete se na společnost Antalis opravdu spolehnout.

 

 • EasyTruck 

  Potřebujete rozvézt zboží svým zákazníkům a hledáte nejlepší podmínky řešení? Využijte naší služby EasyTruck, která vám zboží doveze na vámi určené místo rychle a včas. Naše závozové trasy zahrnují jak Čechy, tak i Moravu. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně a velmi flexibilně, což umožňuje rychlou obsluhu jednotlivých zásilek.

  Více informací
 • Stock a Indent

  STOCK: Veškeré produktové zásoby udržujeme v optimálním množství na našich skladech, které se nacházejí v Praze (Čechy) a v Holešově (Morava). Vaši objednávku můžete realizovat prostřednictvím obchodního zástupce, zákaznického servisu nebo pomocí internetové služby Antalink. Termín dodání je zpravidla následující pracovní den. Předmětem dodávky jsou položky standardního sortimentu nebo zboží nakoupené a skladované pro konkrétní zakázkovou výrobu. Cenové podmínky se řídí platným prodejním ceníkem.                        

  INDENT:  Dodávky jsou realizovány formou přímých dodávek od výrobce. Objednávku vyřídíte prostřednictvím obchodního zástupce nebo zákaznického servisu. Termín dodání může být různý, a to v závislosti na výrobních možnostech výrobce, obvykle se však jedná o  1-4 týdny. Předmětem dodávky je především zakázkový sortiment. Jde o celokamionové dodávky, nicméně u komodit lze realizovat již od 5 tun. Cenové podmínky jsou kalkulovány individuálně.

 • Dodávka malého množství

  Potřebujete dodat množství menší, než je minimální hodnota objednávky? Nevadí, umíme vám doručit i menší množství objednaného zboží. Poplatky jsou účtovány podle jednotlivých ceníků sektorů.

 • Dodávky na více míst

  Máte konkrétní objednávku zboží pro více zákazníků? Přenechejte tuto starost na nás. Umíme zajistit rozvoz vašeho zboží přímo k vašim zákazníkům, aniž byste se museli starat o logistickou stránku.

 • In-Time dodávka

  Potřebujete dovézt zboží v přesně určený čas? Máme pro vás řešení: kontaktujte svého obchodního zástupce a informujte se u něj, jakým způsobem můžeme vyřešit vaši dodávku v požadovaný den a hodinu.

 • Osobní odběr přímo na skladě

  Své zboží si můžete vyzvednout přímo na jednom z našich skladů. Bez dlouhého čekání vám zboží připravíme a předáme se všemi potřebnými dokumenty.

 • Nákladní vozy s rampou

  Nemáte rampu pro vykládání a nakládání zboží? Tento problém za vás vyřešíme pomocí aut s čelem. V případě, že nemáte vyhovující vykládací prostory, stačí při objednávce uvést, že si přejete zboží dovézt nákladním autem s čelem.