naše služby

eProcurement_ContentPage_259x194.jpg

Antalis.cz 

Pomáháme vám zjednodušit a zrychlit vaše podnikání.

Naše nové webové stránky jsou navrženy tak, aby vám poskytly snadný přístup k informacím přizpůsobeným specifickým potřebám trhu. Jsou vybaveny vylepšenými funkcemi, které vám umožní zvýšit efektivitu vašeho podnikání. S pomocí definovaných uživatelských profilů, kategorií aplikací, funkce pokročilého vyhledávání produktů, stejně jako s řadou různých selektorů najdete řešení, která dokonale odpovídají konkrétním potřebám a prioritám vašich zákazníků. Najdete zde také vylepšený e-shop, který vám usnadní on-line objednávání.  Just click Antalis.cz!

 
 • Moje online objednávka

  Všechny produktové řady, které máme na skladě, jsou k dispozici v našem novém on-line katalogu. Se svým číslem zákaznického účtu můžete objednávat zboží 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

 • Skladová dostupnost

  Při on-line objednávání vás můžeme informovat o termínu dodání podle dostupnosti skladových zásob. Ve většině případů dodáváme do 24 hodin.

 • Moje předchozí objednávky

  Pomocí jednoduchého kliknutí si můžete zobrazit svou historii objednávek: užitečný nástroj pro správu objednávek.

 • Moje elektronická fakturace

  Naše nová služba elektronické fakturace je snadno ovladatelná a umožňuje přijímat bankovní výpisy, výpisy faktur, fakturační dopisy a „doklady o doručení“ ve formátu PDF. Je to efektivnější metoda bezpečného doručování dokumentů.

 • Oblast podnikání

  Na našich webových stránkách najdete užitečné informace, které potřebujete pro rozvoj svého podnikání: informace o našich produktech, akce, které pro vás pořádáme, reklamní akce, nabídky služeb...

  Více informací
 • Informace o produktech

  Seznamte se s naší rozsáhlou produktovou řadou, která zahrnuje více než 2500 položek. Můžete používat systém pokročilého vyhledávání a získat přístup k technickým funkcím, certifikátům a uživatelským radám. Vyzkoušejte také doporučené aplikace, které vám pomohou vybrat tu nejlepší možnost pro vaše zákazníky.

 • Digital selector

  Najděte potřebný digitální papír, a to podle různých kritérií: digitální tisk, produkt, aplikace, environmentální osvědčení, technické specifikace.

  Více informací
 • Selektor obálek

  Nejlepší způsob rychlého výběru obálky, kterou potřebujete pro svého zákazníka, a to v závislosti na vámi požadované aplikaci, velikosti, gramáži, barvě či značce.

  Více informací
 • Poradenství pro uživatele

  Technické a produktové listy k našim produktům obsahují veškeré rady, které potřebujete pro co nejlepší využití našich produktů (přehýbání, skládání, druh tiskařské barvy...)

 • Certifikáty k produktům

  V této sekci si můžete stáhnout všechny certifikáty týkající se našich produktů: uživatelské záruky, environmentální certifikáty...