image-from-the-document-manager

novinky

 

Image_2017_logo_home_219x83.png

 

 

 

 

 

 


Image
 

>> Image®. Paper for all. Nová vizuální podoba řady Image®.

Antalis představuje novou vizuální podobu řady Image®. Portfolio řady Image® se vytvářelo několik let a vyvinulo se v jednu z nejrozsáhlejších řad papírů na trhu.


Řada Image® nabízí prémiovou kvalitu natíraných a nenatíraných papírů pro profesionální digitální tiskárny.  Vysoká kvalita kancelářského papíru pro jakékoliv potřeby a pro veškeré typy tiskových zařízení. Rozsáhlá škála barevných a recyklovaných papírů se silným enviromentálním kreditem.

Všechny papíry Image® jsou navrženy a vyráběny pro konkrétní použití. V nabídce najdete excelentní papíry pro profesionální použití, pro kanceláře i domácí tiskárny.  Každý papír z řady Image® poskytuje nadstandardní tiskový výkon a vysokou kvalitu barevných i černobílých dokumentů. Produkt pod značkou Image® dobře vystihuje nový slogan Image®: Paper for all.

Nová vizuální podoba Image® v roce 2018.

Aby vám představení nové vizuální podoby Image® neuniklo, vytvořili jsme kalendář, který je již připravený k distribuci. Průvodce pro novou komunikaci značky i nový kalendář 2018 Image® si vyžádejte u našeho obchodního zástupce.
 
Pro více inforamcí kontaktujte
marketing@antalis.cz.
 

 

 

Online objednavka