image-from-the-document-manager

novinky

 

Curious_logo_350x91.png

 

 

 Podívejte se na novinky
Curious Collection

 

 

 

 

Metallics_244x294.png

 

>> Curious Metallics, nová škála 30 barev
 

Když kreativci vybírají papír, jejich prvním kritériem bývá nejčastěji barva. Rozšíření barevné škály Curious Metallics má za cíl inspirovat kreativitu a umožnit aplikovat jedinečné fyzikální vlastnosti těchto papírů na mnohem větší spektrum projektů.

Nová řada Curious Metallics je uspořádáno do osmi skupin pro zjednodušení barevných kombinací papírů. Každá skupina obsahuje barvy, které se vzájemně prolínají a snadno se spojí. Tóny v každé skupině se také doplňují s tóny ostatních skupin napříč  celou paletou Arjowiggins, což umožňuje harmonické kombinace v produktových řadách, které jsou nekonečně sofistikované a nové.

 

 

Curious Metallics je naše řada přírodních papírů a kartonů, které přinášejí sofistikovaný kovový lesk pro vysoce kvalitní tisk. Kromě toho, díky svému vysoké objemu a pevnosti, dokonalé homogenitě tisku, nízké prašnosti a krátké době schnutí, je Curious Metallic perfektní metalický papír pro náročné tiskárny a designéry.


 

 

 

 

Curious Alchemy

>> Curious Alchemy, inovace v papírenském průmyslu pro rok 2018

 

Curious Alchemy, nejnovější inovativní řešení společnosti Arjowiggins Creative Papers, dostupné exkluzivně v síti Antalis, čerpá z estetiky kovových fasád podléhajících povětrnostním vlivům, a patinovaných povrchů nových interiérů a produktů. Každý list papíru ve stylu měď, stříbro, titan, zlato a platina je jedinečný. Má zrcadlový, ale ne blýskavý efekt, a tak vytváří kontrast textury a barvy v knihách, na vizitkách, pozvánkách, luxusních obalech a v celé řadě dalších kreativních využití.

 

Produkt je dostupný v pěti barvách – zlatá, stříbrná, měděná, platinová a titanová. Tato nová řada metalických matovaných papírů čerpá inspiraci ze současné architektury s patinovaným vzhledem a nabízí zbrusu nové příležitosti pro kreativní využití. Dostupné jsou i čtvercové obálky v rozměrech 16 x 16 cm.

 

 

 

 

 

 

 

Více

 

SKIN Emerald

Skin_emerald_176x96.jpg

Velmi hustá minerální barva, která vyniká silou svého charakteru. Díky této skvostné živé smaragdově zelené barvě bude vaše tvorba doslova úchvatná. Papír vhodný zejména pro komunikaci, v níž by se měla snoubit technologie s luxusem.
 

 

SKIN Grey

Skin_grey_176x96.jpg

Odstín, který dá vašemu návrhu vyniknout: Grey z kolekce SKIN oslavuje návrat k minimalismu. Stejně jako tlumené intimní osvětlení dodává pocity klidu, zdrženlivosti a odlišnosti. Nejvyhledávanější materiál v oblasti designu a architektury.

 

SKIN Purple

Skin_purple_176x96.jpg

Intenzivní fialová z kolekce SKIN jakoby vypadla přímo z přehlídkového mola. Energie, kterou vyzařuje, je synonymem pro eleganci, ženskost a tajemství.
 

 

SKIN Indigo

Skin_indigo_176x96.jpg

Mezi klasické modré barvy "bleu de Nîmes" a modrotisk přichází nový odstín, který si razí cestu světem módy a kreativní tvorby. Jeho přirozená odlišnost je vhodná jak pro běžnou, tak pro korporátní komunikaci.