image-from-the-document-manager

 

Logo_conqueror_home_301x81-2.png

 

 

 

 

 

 

Conqueror         >> Tři nové odstíny šedé barvy pro Conqueror Wove a Laid

Tři nové šedé odstíny řady Conqueror Wove and Laid působí svěže a dodávají celé paletě barev další - neutrální rozměr. Od škály bílé a krémové až po šedou a černou.

Ve spojení se stávajícími bílými a bělavými barvami obnovují současné tóny vnímání celé barevné palety a dělají tak z řady Conqueror ideální komunikační produkt pro jemné expresivní tiskové projekty a současně vytvářejí Conqueror jako moderní a nadčasový.  

 

Conqueror Feather      

Conqueror Feather


Jemné a teplé tóny této šedé s podtónem lila. Pastelově šedý tón je ideální také pro hlavičkové papíry nebo jakoukoliv korporátní komunikaci. Barva této řady byla pečlivě definována tak, aby byla dobře kombinovatelná s Diamond White a Calligraphy a vynikne tak svým neutrálním jasem.

Conqueror Pencil      

Conqueror Pencil


Velmi neutrální, středně tónová šedá barva je elegantně klasická a zároveň ostrá. Tato neutralita dodává Conqueror High White nádechu moderny, zatímco ve spojení s Diamond White Feather vytváří jednobarevnou paletu pro identitu značky. 

Conqueror Cartridge          

Conqueror Cartridge


Silná, tmavě šedá barva Cartridge překlenuje mezeru mezi odstíny Pencil a Calligraphy. Je to perfektní rovnováha mezi teplými a chladnými tóny, s lehkými zemitými podtóny. Cartiridge je ideální pro zlatou nebo měděnou ražbu horkou fólií.