image-from-the-document-manager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inspirovaný zelenou technologií

 

Pokud hledáte 100% recyklovaný papír s vysokou bělostí a vynikajícími tiskovými vlastnostmi, už není potřeba... Ekologické složky papíru Cocoon vykazují vynikající výsledky v transformačním procesu, jehož výsledkem je vysoká bělost jako základ pro vynikající kvalitu barevného tisku.

Cocoon nabízí jedinečná řešení a přidanou hodnotu pro zákazníka - umožňuje předvést, že je u vás ochrana životního prostředí skutečně na předním místě.

 

Video A Wilder life

 

 

Objevte výhody papíru Cocoon:

 

 

Vysoká bělost – unikátní u recyklovaného papíru díky vysoce inovačnímu procesu nepoužívajícímu na bělení chlór. Tohoto vysokého stupně bělosti se dříve dosahovalo jen u papíru z panenského vlákna.
 
Udržitelný výrobek - je vyroben ze 100% recyklovaného papíru a z papíroviny s FSC® certifikátem. Při výrobě se spotřebuje méně energie, vody a produkuje se méně emisí CO2 ve srovnání s výrobou panenského papíru.
 
Miluje inkoust! Nabízí vynikající kvalitu tisku, přesnou a jednotnou reprodukci jasných barev obrazů při každé příležitosti.
 
Papír vhodný pro digitální tisk: s certifikátem pro stroj HP Indigo a kompatibilitou s tiskárnami používajícími suchý toner (viz schéma kompatibility).
 
Široká škála 100% recyklovaných výrobků, od natíraného papíru až po papír nařezaný na daný rozměr, pro všechny typy aplikací a tiskařských technologií.
 

Eco_Calculator_CZ_487x167.gif