aplikace

Direct-Mail_ContentPage_259x194.jpg

Direct  mail

Papíry vybrané pro Direct mailing musí mít okamžitý efekt aby podpořily a umocnily obsah zprávy, kterou chcete zprostředkovat.

 • Volba papíru a lepenky

  Přemýšlejte o cílové skupině, kterou se snažíte oslovit. Papíry, které zvolíte, hrají důležitou roli při rozhodování adresáta o otevření a přečtení zásilky. S kreativními papíry dosáhnete živých barev a atraktivních povrchů. Nejlepší výsledek plnobarevného tisku vám zaručí lesklé papíry. Výběr vhodného média ovlivňuije také formát (pohlednice, plakáty apod.) a design vašeho direct mailu.

  > Doporučené produkty:
  Keaykolour, Rives, Curious Collection, Pop'Set, Conqueror Bamboo a Coloraction
   

 • Rozpočet 

  Náklady by měly být také jedním z faktorů, který vám pomůže v rozhodnutí, zda se vydáte směrem k luxusu, originálnímu designu nebo standardní kvalitě. Pak můžete naplánovat obsah a tisk tak, aby vyhověly rozpočtu klienta.

 • Dodávka 

  Nezapomeňte, že velikost, tloušťka a hmotnost zásilky bude mít vliv na cenu poštovného. Zvolte také správnou a dostupnou velikost obálek. Popřemýšlejte také o zaslání potištěných obálek, které mohou na bašeho zákazníka daleko více zapůsobit.

 • Životní prostředí

  Je pro vás otázka ochrany životního prostředí důležitá? V naší nabídce máme celou řadu recyklovaných papírů, které mají nízkou uhlíkovou stopu. Takže si můžete být jisti, že naše papíry nepoškozují životní prostředí. Všechny naše papíry jsou vyrobeny z celulozy získané výhradně z trvale udržitelně obhospodařovaných lesů, které jsou využívány v souladu s praxí ochrany lesních zdrojů, ekonomického a společenského prospěchu dotčené populace.

  > Doporučené produkty:
  Digigreen, Cocoon Gloss & Silk, Cyclus Print & Offset, Conqueror 100% Recycled, Olin Recycled, Satimat green, Cyclus offset, Viprint, Ekoprint, Keaykolour 100% Recycled, Popset 30% Recycled, Curious 100% Recycled

pop 'set

popset_push_145x111.jpg

Řada prémiových barevných recyklovaných papírů pro každodenní inspiraci.

novatech 

gant_144x111.jpg

Natíraný papír, který určuje standard pro produktivitu a potiskovatelnost.
 

DIGIGREEN 

digigreen_push_145x111-1.jpg

Prémiový multifunkční recyklovaný papír garantovaný pro použití v digitálních zařízeních.

Více

olin 

olin_push_145x111.jpg

Nejkompletnější řada prémiových ofsetových papírů na trhu.
 

Více

cyclus 

cyclus_push_145x111.jpg

Řada 100% recyklovaných přírodně bílých papírů, které prezentují váš pozitivní vztah k životnímu prostředí.

Více

Obálky a tašky

envelopes&pockets_145x111.jpg

Široká nabídka obálek a poštovních tašek v různých formátech a barvách.
 

Přejít do katalogu