45DAYS 

Jak si poradit díky nápadům, nikoli milionům

visuel

Každých 45 dnů vám přinášíme kreativní a technická doporučení pro nejlepší kombinaci papíru a použité techniky – laserový výsek, ražba…

Více

Masterline 

Vaše značka obalů

visuel

Pod vlastní značkou Masterline vám Antalis nabízí obalové materiály a stroje, které vás zaujmou nejen kvalitou, ale i cenou.

 

Více

Image Impact Plus

Maximální spolehlivost - velké plus pro vás i vaši tiskárnu

visuel

Vysoce kvalitní papír s výjimečnou hladkostí pro vynikající reprodukci barev na laserových tiskárnách, multifunkčních kopírkách a digitálních tiskárnách.

Více

Coala 

Great solutions for great ideas

visuel

Náš expert v oblasti velkoformátového tisku. Zajišťuje vysokou kvalitu a konkurenceschopnost.

Více

Životní prostředí

Antalis se snaží dbát na to, aby rozvoj firmy šel ruku v ruce s odpovědností vůči životnímu prostředí.

visuel

Chcete používat ekologický papír jako součást svého úsilí o udržitelnost?  Nebo se rozhlížíte po posledních inovacích v oblasti zelených produktů? Už nehledejte. Vybrali jsme pro vás několik druhů ekologických papírů na základě různých ekologických kritérií, jako je certifikát FSC® nebo PEFC, obsah recyklovaného vlákna, nízká uhlíková stopa, EU Eco-label a mnohých dalších. Prohlédněte si náš výběrový seznam značek zelených produktů nebo si načtěte kompletní seznam toho, co nabízíme.

Více informací

Aktuality a události

  • 15.01.2014

    Worskhopy v Le Papier

    V našem centru speciálních grafických papírů Le Papier pro vás každý měsíc připravujeme zajímavé worshopy, které se věnují vždy jedné značce kreativních papírů.  Aktu...

Více informací

DIGITAL TO BUSINESS

visuel

Digitální tisk přináší revoluci do světa tisku. Z tohoto důvodu spustila společnost Antalis svou iniciativu d2b „Digital-to-Business“, která vám pomůže zajistit obchodní příležitosti a zlepšit vaši profitabilitu. Abyste mohli naplno využívat výhod, které digitální tisk přináší, vytváří Antalis síť digitálních tiskařů, komunikačních a reklamních agentur, vydavatelství, producentů papíru a digitálních tiskových zařízení, podnikových reprografických a komerčních kopírovacích center, aby tak poskytl prostor pro vzájemné sdílení odborných rad a zkušeností.

Zelené produkty

Více informací

CORPORATE MOVIE

Přehrát

Le  Papier

Katalog  služeb

Katalog sluzeb_2.jpg

CERTIFIKACE  

visuel

Nabízíme certifikované produkty.

Naše   záruky

  1. Dodávka

    Dodávka ve stejný nebo druhý den od objednání.

KONTAKTUJTE NÁS

Otázky ? Potřebujete pomoc ?


E-mailem:

KONTAKTUJTE NÁSKontaktujte svého obchodního zástupce: Antalis s.r.o.
Bucharova 1423/6,
Praha 5
233 113 211webshopadmin@antalis.cz