Na e-shopu jsou zobrazeny výchozí katalogové ceny. Pro aktivaci online účtu a uplatnění individuální cen nás kontaktujte na online@antalis.cz. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

KARTONY & LEPENKY

Skupina natíraných a nenatíraných kartonů a lepenek z přírodních a recyklovaných vláken. Materiály jsou vhodné pro širokou škálu obalů - od hygieny, Farmacie, potravin, až po výrobu klasických knih, displayů či krabic.

  Natírané kartony a lepenky
  (86)

  Natírané grafické kartony, též známé jako pohlednicové kartony, patřící do skupin GC a GZ (SBB) kartonů, a jednostranně natírané skládačkové lepenky GD a GT pro různé grafické a výrobní zpracování.

  Podskupiny & Produkty

  Hladké lepenky
  (29)

  Knižní lepenky s vyšším volumenem, vyrobeny z recyklovaných vláken s certifikací FSC. Hlavní využití je pro pevnou vazbu knih, výrobu šanonů, displayů, luxususních krabic a dalších aplikací, kde je potřeba pevnost a lehkost.

  Podskupiny & Produkty

  Vlnité lepenky
  (21)

  Různé druhy vlnité lepenky v tabulích a rolích, pro výrobů krabic, displayů, různých mřížek, výplní či jen pro ochranu a přebalení hotových výrobků.

  Podskupiny & Produkty