Na e-shopu jsou zobrazeny výchozí katalogové ceny. Pro aktivaci online účtu a uplatnění individuální cen nás kontaktujte na online@antalis.cz. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

OFFICE PRODUKTY

Produkty pro každodenní použití v kanceláři, které zahrnují papíry vhodné pro černobílý až plnobarevný tisk, včetně papírů barevných a recyklovaných. Najdete zde také produkty pro archivaci, formuláře a tiskopisy, samolepící etikety a pokladní kotoučky.

Použití: inkoustový a laserový tisk, papír do jehličkových tiskáren, tisk fotografií, kopírování, hlavičkové papíry, prezentace, výroční zprávy, formuláře pro vyúčtování, mzdy a bianco faktury, archivace a třídění dokumentů, pokladní systémy.

Papíry speciálně hlazené
(50)

Vysoce bílé papíry se speciální povrchovou úpravou ve formátech A4 až SRA3, v široké škále gramáží. Vhodné pro plnobarevný tisk, např. fotografií, prezentací, diplomových prací a dokumentů, kde je kladen důraz na kvalitu barevného tisku.

Podskupiny & Produkty

Papíry prémiové (''A'')
(10)

Papíry s vysokou bělostí a opacitou vhodné pro plnobarevný a duplexní tisk.

Podskupiny & Produkty

Papíry multifunkční (''B'')
(5)

Mnohoúčelové papíry s vyšší hodnotou bělosti pro každodenní obchodní komunikaci. Nabízí ideální poměr mezi kvalitou a cenou.

Podskupiny & Produkty

Papíry pro černobílý tisk (''C'')
(10)

Papíry vhodné pro každodenní černobílý tisk a kopírování.

Podskupiny & Produkty

Papíry recyklované
(1)

Multifunkční recyklovaný bělený papír vyrobený ze 100% recyklované buničiny.

Podskupiny & Produkty

Papíry barevné
(86)

Kvalitní barevné kopírovací papíry s výbornou potiskovatelností, nabízené ve škále 28 odstínů, v gramážích 80 a 160 g/m2.

Podskupiny & Produkty

Archivace
(51)

Skupina produktů vhodná pro třídění a dlouhodobou archivaci vašich dokumentů. Naleznete zde například pořadače písemností, archivní krabice, desky, šanony, boxy a další podobné produkty.

Podskupiny & Produkty

Nekonečné tiskopisy
(13)

Perforovaný papír pro použití v jehličkových tiskárnách, dodávaný s boční odtržitelnou perforací i bez perforace. Tabelační papír lze dodat i potištěný.

Podskupiny & Produkty

Vyúčtování mzdy
(1)

Diskrétní obálky pro tisk výplatních pásek, kde je kladen vysoký důraz na ochranu dat.

Podskupiny & Produkty

Pokladní kotoučky
(6)

Kotoučky do pokladen jsou vyrobeny z bezdřevého, termocitlivého nebo přímopropisujícího papíru. V nabídce jsou různé druhy šíří, průměrů kotoučků a průměrů dutinky.

Podskupiny & Produkty

Papíry v rolích
(30)

Kopírovací papíry v rolích dostupné ve všech standardních šířích a návinech. Jsou vhodné zejména pro použití v multifunkčních velkoformátových tiskárnách.

Podskupiny & Produkty

Etikety
(28)

Bílé samolepící etikety se silně lepivým akrylátovým lepidlem, dodávané v široké škále rozměrů. Vhodné pro potisk ve všech typech laserových a inkoustových tiskáren.

Podskupiny & Produkty