NAŠE PRODUKTY

OKENNÍ DEKORACE

Samolepicí PVC fólie vhodné pro okenní dekorace.

  Coala Clear Tack S
  (1)

  Ultračirý lesklý polyesterový film 125 mic. se speciální hybridní technologií lepení. Nízká lepivost, snadná repozice, po odstranění nezanechává zbytky lepidla. Životnost v interiéru až 3 roky, v exteriéru až 6 měsíců.

  Náhled 

  Coala Frosted Air Free
  (1)

  Matná polymerická fólie 80 mic s permanentním Air Free lepidlem. Fólie je rozměrově stálá. Vhodná pro ekosolventní, solventní, latexový a UV tisk.

  Náhled 

  Coala Mounting Film
  (1)

  Čirá, polyesterová fólie 12 mic., jednostranně krytá podkladovým papírem s permanentním čirým lepidlem.

  Náhled 

  Coala One Way Vision
  (1)

  One Way Vision Vinyl white gloss 160 mic Perforovaná monomerická fólie 180 mic. s černým nátěrem na zadní straně, snímatelné čiré solventní lepidlo. Celková propustnost 40% (60/40). Průměr děr 1,6 mm. Životnost 1 rok.

  Náhled 

  Coala PP White Tack
  (1)

  Film synthétique

  Matný bílý polypropylenový film 185 mic. se speciální cling (vakuovou) technologií lepení. Nízká lepivost, snadná repozice, po odstranění nezanechává zbytky lepidla. Použití na hladké povrchy jako je sklo, akryláty, nerezová ocel, MDF a laminované desky a další.

  Náhled 

  Symbio One Way Vision NEW bez certifikace
  (1)

  Speciální bílý monomerický perforovaný 160 mic. vinyl s černým nátěrem na zadní straně, snímatelné čiré solventní lepidlo. Celková propustnost 30% (70/30). Průměr děr 1,6mm. Životnost 1 rok. Snadná instalace, materiál se nesmršťuje, po odstranění nezanechává zbytky lepidla.

  Náhled