Na e-shopu jsou zobrazeny výchozí katalogové ceny. Pro aktivaci online účtu a uplatnění individuální cen nás kontaktujte na online@antalis.cz. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

NAŠE PRODUKTY

HLINÍKOVÉ SENDVIČOVÉ DESKY

Široká nabídka syntetických desek.

  ACM
  (9)

  Sendvičové hliníkové desky jsou kompozitním materiálem, který tvoří polyethylenové (PE) jádro, oboustranně kryté hliníkovým plechem určité tloušťky (dle obchodní značky výrobce např. 0,3 mm, 0,2 mm, 0,15 mm). Evropská kvalita, ekonomická varianta.

  Náhled 

  ACP bond
  (5)

  Sendvičové hliníkové desky jsou kompozitním materiálem, který tvoří polyethylenové (PE) jádro, oboustranně kryté hliníkovým plechem určité tloušťky (dle obchodní značky výrobce, např. 0,3 mm, 0,2 mm, 0,15 mm). Dostupné i barevné varianty.

  Náhled 

  Ultrabond
  (0)

  Sendvičové hliníkové desky jsou kompozitním materiálem, který tvoří polyethylenové (PE) jádro oboustranně kryté hliníkovým plechem určité tloušťky (dle obchodní značky výrobce, např. 0,3 mm, 0,2 mm, 0,15 mm).

  Náhled