Na e-shopu jsou zobrazeny výchozí katalogové ceny. Pro aktivaci online účtu a uplatnění individuální cen nás kontaktujte na online@antalis.cz. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Background_Origami_1280x1024.jpg
Designer_ProfilePage_185x114.jpg

Jsem designér

Naše široká škála kreativních papírů nabízí materiál pro všechny vaše návrhářské potřeby. Náš zkušený tým vám poskytne technické poradenství i informace o ekologických certifikátech. Velmi rádi vás přivítáme v našem showroomu Le Papier, kde najdete široký výběr kreativních papírů a nápadů, které vám dodají inspiraci.
 

Curious Collection

 
  curious.jpg  
 

Curious Metallics, nová škála 30 barev

Když kreativci vybírají papír jejich prvním kriteriem bývá nejčastěji barva. Rozšíření barevné škály Curious Metallics má za cíl inspirovat kreativitu a umožnit aplikovat jedinečné fyzikální vlastnosti těchto papírů na mnohem větším spektrum projektů. 

 

 

 

Více informací

Olin 
All you need is in

olin_push_145x111.jpg

Olin je kompletní řada prémiových nenatíraných papírů dostupná v mnoha odstínech, gramážích a povrchových úpravách.

Více

Priplak 
Silný flexibilní 100% recyklovatelný PP

LogoPriplak_119x89.png

Ideální pro výrobu komunikačních a výstavních materiálů, obalů a papírnických výrobků. Má široké možnosti způsobu zpracování.

Přejít do katalogu

Designer Collection

Kreativní papíry v úžasném světě barev, textur a efektů…

Kreativní papíry zanechají skutečně výraznou stopu.

New_Creative-papers_603x78.png

Vaše kreativita v kombinaci s naší širokou nabídkou kreativních papírů umocní konečnou podobu vaší práce. Projděte si naše kreativní kolekce a nechte se inspirovat úžasnými efekty našich papírů!

Logo_D2B_140x89.jpg

Digital  to Business

Digital to Business pro designéry

Chcete získat přístup k novým nápadům a trendům a objevit, jak mohou inovativní média a nové digitální tiskové techniky obohatit vaši kreativitu? Stačí se připojit k Antalis d2b!

Více

Showroom Le Papier

Místo, které probouzí smysly. Místo pro všechny, kteří vytvářejí myšlenky a dávají jim život. Místo, které vás zve na cestu do světa papíru!

Showroom_papier_145x111.jpg

Skutečné showroomy věnované papíru jsou koncipovány tak, aby oživily mysl a představivost.

Získejte inspiraci z našich kreativních papírů, a to buď ze vzorků formátu A4 nebo různých papírových výtvorů z našich materiálů.

Neváhejte kontaktovat naše odborníky a diskutovat s nimi o svých představách a požadavcích týkajících se výběru papíru.

Showroom Le Papier je prodejna, v níž si můžete zakoupit papíry a obálky v malém množství i po celých baleních.
 
Showroom Le Papier organizuje pravidelné akce a odborná setkání.


Le Papier je vytvořen pro ty, kteří vytvářejí.
 

Více informací

Backseller 

Hledáte nové věci, technické rady, vzorky, tisková řešení ... Buďte v kontaktu s našimi konzultanty!

backseller_145x111.jpg

Volba správného materiálu hned na začátku projektu vám ušetří drahocenný čas a peníze. Našich 130 odborníků po celém světě vám doporučí nejlepší papír nebo materiál pro specifické procesy, poradí v oblasti životního prostředí a technických specifikací a pomůže vám držet krok s inovacemi.

Mají rozsáhlé znalosti našeho sortimentu a celého papírenského průmyslu a jsou zde, aby vás podpořilI, kdykoli je budete potřebovat.

Nabízíme školení, která pomohou vám i vašemu týmu stát se odborníky ve světě papíru. Nabízíme školení nebo semináře v oblasti papíru či životního prostředí.

 

Více informací

Objevte  jedinečný systém Antalis Cube

 
  cube-119x90.jpg  
 


 

 


Hrajte si s 38 obrázky, různě je uspořádávejte a vytvořte si tak svou osobní kartotéku. Inovativní způsob, jak uložit své vzorníky, brožury a další Antalis materiály. Tato flexibilní kartotéka, složená ze 7 krabic různých velikostí, si klade za cíl esteticky a kreativně doplnit vaše pracovní prostředí a dát vám možnost alespoň do určité míry vyjádřit konkrétním uspořádáním vlastní osobnost. Bude vaším zdrojem okamžité inspirace a zároveň ukázkou vlastní práce. Just ask Antalis!

Podívejte se, jak jednoduché je systém Antalis Cube sestavit. Klikněte
zde.

Více informací

přejít  do...