Na e-shopu jsou zobrazeny výchozí katalogové ceny. Pro aktivaci online účtu a uplatnění individuální cen nás kontaktujte na online@antalis.cz. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podmínky zpracování osobních údajů získaných z monitorovaných hovorů

 

1. Zpracovatelem monitorovaných hovorů a dalších osobních údajů v souvislosti s tím získaných (dále jen „osobní údaje“ nebo „údaje“) je společnost Antalis s. r. o. se sídlem Praha 5 – Office Park Nové Butovice, Bucharova 1423/6, PSČ 15800, IČ: 15502775, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. C 103462 (dále jen „správce údajů“ nebo „správce“).


2. Správce se zavazuje zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem ochrany oprávněných zájmů správce souvisejících s uzavíráním a plněním smluv - ověření objednávek (dále jen „daný účel“) a zároveň prohlašuje, že případný záznam telefonního hovoru bude zálohován po nezbytně nutnou dobu.


3. V případě zpracování údajů pro plnění daného účelu se jedná dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) o zpracování údajů, ke kterému správce údajů nepotřebuje souhlas subjektu údajů.


4. Vaše údaje mohou být poskytnuty příslušným zaměstnancům, zástupcům, dodavatelům, subdodavatelům a dalším osobám, pouze v  rozsahu, ve kterém je to nezbytné pro plnění daného účelu.


5. Máte právo na přístup ke zpracovaným údajům a na opravu těchto údajů prostřednictvím správce údajů. Pokud se domníváte, že správce provádí zpracování Vašich osobních údajů v rozporu se zákonem nebo  v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života, můžete požádat správce údajů o vysvětlení, případně odstranění závadného stavu (zejména o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů).


6. Správce údajů považuje Vaše osobní údaje za důvěrné a zavazuje se o nich zachovávat před neoprávněnými subjekty mlčenlivost.


7. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se zpracování Vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na:

>> tel. čísle: 233 113 211
>> e-mailu:  antalis@antalis.cz